Księgowy/Księgowa/Accountant

Czekamy, aż dołączysz do naszego zespołu! Zapoznaj się z naszą ofertą pracy i sprawdź, czy jesteś gotowy do aplikowania! Nie wahaj się zostawić kontaktu, nawet jeśli nie masz 100% pewności, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w przyszłości!

potrzebne umiejętności

  • Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek - rachunkowość

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel

  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, skrupulatność w realizacji powierzonych zadań

  • Otwartość na nowe wyzwania i zdobywanie nowych umiejętności

  • Umiejętność pracy w grupie

  • Znajomość języka angielskiego (min. poziom B2)

  • Praktyczna znajomość polskich przepisów podatkowych - VAT i CIT, niezbędna do wprowadzania dokumentów księgowych

Twoje obowiązki

  • Wprowadzanie dokumentów księgowych

  • Kontrola rozliczeń z kontrahentami

  • Wystawianie faktur sprzedaży

  • Tworzenie i rozliczanie rezerw kosztowych

  • Księgowanie list płac

  • Sporządzenie raportów wewnętrznych

process recruitment

  • Zaaplikuj

    Wypełnij krótki formularz i wyślij swoje CV. Spróbuj wysłać jak najbardziej aktualne CV. Opowiedz nam o swoich najważniejszych umiejętnościach, które według Ciebie pasują do naszej oferty. Jeśli możesz, podziel się z nami linkiem do porfolio lub repozytorium.

  • Zaproszenie

    Skontaktujemy się z Tobą jak tylko przejrzymy Twoje CV i uznamy, że właśnie Twój profil pasuje do naszej oferty.

  • Rozmowa z rekruterem

    Kolejnym krokiem jest rozmowa z przedstawicielem zespołu HR i managerem zespołu, do którego aplikujesz. Jest to czas, w którym możesz zapytać o kulturę firmy, obowiązki wybranego zespołu, formalności i wszystkie inne tematy, które Cię interesują. My również będziemy mieli kilka pytań dotyczących Twoich umiejętności technicznych i doświadczenia czy wcześniejszych projektów.

  • Zadanie techniczne(opcjonalnie)

    W zależności od procesu oraz potrzeb czasami oczekujemy rozwiązania technicznego zadania rekrutacyjnego. To wydarza się głównie w przypadku rekrutacji na stanowisko grafika, w działach User Acquisition i Business Intelligence. Możesz zapytać o swoją indywidualną ścieżkę rekrutacji podczas pierwszego kontaktu z zespołem HR.

  • Oferta

    Po pomyślnie zakończonym procesie rekrutacyjnym skontaktujemy się z Tobą, aby przedstawić Ci ofertę. Mamy nadzieję, że Ci się spodoba i jak najszybciej dołączysz do naszego zespołu!

oferujemy co

  • Prywatna opieka medyczna

  • Narzędzia pracy

  • Biuro w Gdańsku

  • Praca zdalna

  • Bezpośrednia komunikacja

  • Dzielenie się wiedzą

  • Relaks

  • Ludzie

  • Międzynarodowy zespół

  • Fajne gadgety i upominki

  • Great Place to Work